starfall abcs

Starfall ABCs Çocuklara İngilizce Alfabe Öğretiyor

İngilizce öğreniminin ilk aşaması alfabenin öğrenilmesidir. Türkçe eğitimi almış çocuklar, yabancı dilin eğitimine ilk olarak alfabeden başlarlar ve ilk başlarda çok zorlanabilirler. Yardımcı ders araçları onlara kolaylık sağlasa da yetersiz kalabilirler. Biz, çocuklarınızın İngilizce öğrenirken alfabe öğrenimini tam bir şekilde yapabilmeleri için kullanabileceğiniz bir uygulamayı inceledik: Starfall ABCs

Uygulama, alfabenin her harfi için çocuklara yardımcı olacak kelimeler, okunuşlar, harf adları gibi bölümlerden oluşuyor ve harika bir yardımcı araç olarak kullanılabiliyor. Sadece görsel değil işitsel olarak da çocuklara hitap eden ve onların harfleri en iyi şekilde öğrenip hangi harfin hangi kelimede kullanıldığını ve seslerini dahi öğreten bu uygulama ile çocuklarınız dil öğreniminde oldukça fayda göreceklerdir. Ana menüde yer alan harfler, her biri dinlenebilir, okunabilir görsellerden oluşmaktadır. Aynı zamanda klasik alfabe şarkısını da içeren uygulama harflerin işitme engelliler için nasıl gösterildiğini de öğretmektedir.

Uygulama ile çocuklarınız İngilizce alfabe öğreniminde fayda sağlayabilirler. Aynı zamanda onların işitsel ve görsel zekalarına da hitap eden bu uygulama dil öğreniminde oldukça başarılı sonuçlar verebilir.

Ebeveynlere Tavsiye:

İngilizce dil öğrenimine başlayan çocuklarınız için kullanabileceğiniz bu uygulamanın kullanım kolaylığı bulunuyor. Yine de çocuklarınıza eşlik etmeniz onların etkin öğrenme sürecine yardımcı olabilir.

appstore AndroidMarketLarge

Konular
Dil ve Okuma-Yazma Öğrenimi Yönerge takibi, yabancı dil öğrenimi
Fen/Doğa ve Bilim
Genel Kültür
Hobi
Matematik
Sanat
Kazanımlar
Düşünme, Yorumlama, Yargılama Becerileri Karşılaştırma, anlam çıkartma
Kavramsal Beceri  Yön, konum, eşleştirme, renk, boyut
Dikkat Belirli uyarıcıları arama
Hafıza
Öz Denetim/Otonomi
Sosyal-Duygusal Gelişim
Değerler Eğitimi
Yaratıcılık
Teknik Beceriler
Değerlendirmeler
Olumlu Mesaj:
Korku & Şiddet:
Olumsuz Örnek Oluşturabilecek Davranışlar:
Tüketim:
Geliştirici Starfall Education
Fiyat Ücretsiz
Oyun Web Sitesi http://more.starfall.com/info/apps/starfall-education.php?ref=itunes&
Kategori Eğitim
Boyut 49,6 MB
Yaş Sınırı 5 yaş ve üstü
Platformlar iOS, Android