Ratchet___Clank

Ratchet ve Clank Animasyon Filmi

Dünyaca ünlü oyun karakterleri Ratchet ve Clank beyazperdeye taşınıyor. 29 Nisan’da gösterime girecek animasyon filmi Ratchet ve Clank, izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak.

Oyun konsolu Play Station için hazırlanmış ve büyük bir hayran kitlesine ulaşmış oyunun sinemaya uyarlanmış hali olan Ratchet ve Clank, dünyayı tehdit eden asteroitlere karşı savunma yapmak için orduya katılmaya çalışan Ratchet’ı ve onun en iyi yol arkadaşı olan Clank’i anlatıyor.

Filmin konusu şu şekilde:

Koca kulaklı Ratchet her zaman burnu havada bir Qwark’ın Galaktik Uzay Muhafızı olmayı istemiştir. Ratchet uzay gemisi garajını arkasında bırakmak için olan son şansın, Qwark’ın takım seçmelerine katılmak olduğunu düşünür. Ancak Qwark, Ratchet’ın bir kahraman olduğunu düşünmez. Bu sırada galaksinin diğer ucunda, entrikacı kötü adam Drek, Tenemule gezegenini yeni silahı Deplanetizer ile tek atışta yok etmiştir. O gece Ratchet, Drek’in adamlarından kaçan, kısa devre yapmış robot Clank tarafından uyandırılır. Clank, Muhafızların ve güneş sisteminin sonunu getirecek olan Drek’in yaptıklarını anlatır. Onu kim durduracak? Milyonların hayatı, kendi egosuyla kör olmuş Qwark, çok bilmiş Ratchet ve onun güvenilir metal yoldaşı Clank’in ellerinde.

Film 29 Nisan’da Türkiye’de gösterime girecek.

Filmin fragmanına şuradan ulaşabilirsiniz: