maxresdefault[1]

Ali Baba’nın Çiftliği Dijital Kitap İncelemesi | iOS

Ali Baba ve onun çiftliğindeki hayvanlar bizim en sevdiğimiz hayvanlardı. Sadece bizim mi, hem bizden öncekilerin hem de bizden sonrakilerin de en çok sevdikleri hayvanlardı. Çünkü onlar sevimli mi sevimli bir şarkıda geçer ve bizi eğlendirirlerdi. Ali Baba’nın Çiftliği ve çiftliğinde inekler, kuzular, köpekler dijital çağın çocuklarına da ulaşacak ve onları da eğlendirecek. Çünkü bir dijital kitap olmuşlar ve sadece Türkçe değil, İngilizce olarak da bizim huzurumuza gelmişler. Sizler için Ali Baba’nın Çiftliği dijital kitabını inceledik.

Ali Baba’nın Çiftliği, bildiğimiz şarkının interaktif kitap hali. Her satırı için farklı sahneler oluşturulmuş ve her sahnedeki nesneler ve canlılar, dokunulduğunda hareket eder şekilde tasarlanmış. Ali Baba’nın Çiftliği’ndeki inek, çanına dokunulunca boynunu sallayan, mö’leyen bir inek olmuş mesela. Kediler evin içinde yatarken dokunduğumuzda miyavlıyorlar, lambaları yakabiliyor, yel değirmenlerini çevirebiliyoruz.

Çocukların dil gelişimi, hayal gücü, yabancı dil öğrenimi gibi gelişim düzeylerine yardımcı olan bu dijital kitap, onları keşfederek öğrenmeye, müziğe, doğaya meraklı hale getirebilir ve onların hayal gücünü geliştirerek düşünme becerilerine katkı sağlayabilir.

Sadece Türkçe değil, İngilizce seçeneğiyle de çocuklara eğlenceli anlar yaşatacak bu dijital kitabı tabletinizde bulundurarak çocuklarınızla güzel anlar geçirebilirsiniz.

appstore

Konular
Dil ve Okuma-Yazma Öğrenimi Yönerge Takibi
Fen/Doğa ve Bilim Doğa
Genel Kültür  Pastoral Yaşam
Hobi
Matematik
Sanat Müzik
Kazanımlar
Düşünme, Yorumlama, Yargılama Becerileri Düşünme, Yorumlama
Kavramsal Beceri Yön, Konum,
Dikkat belirli uyarıcıları arama
Hafıza
Öz Denetim/Otonomi Var
Sosyal-Duygusal Gelişim Duruma Uygun Tepki Verme
Değerler Eğitimi Doğa ve Hayvan Sevgisi
Yaratıcılık
Teknik Beceriler
Değerlendirmeler
Olumlu Mesaj: Olumlu Mesaj Var
Korku & Şiddet: Yok
Olumsuz Örnek Oluşturabilecek Davranışlar: Olumsuz Örnek Oluşturabilecek Davranış Yok
Tüketim: Tüketime Özendirmesi Yok
Geliştirici Vesper LLC
Fiyat 2,69 TL
Oyun Web Sitesi https://itunes.apple.com/tr/app/ali-babas-farm-kids-song/id1098649758?mt=8
Kategori Dijital Kitap
Boyut 91,7 MB
Yaş Sınırı  5 Yaş ve altı
Platformlar iOS