batman-v-superman-adaletin-safagı-film-etkinlikleri

Batman & Superman: Adaletin Şafağı Film Etkinlikleri

Fragmanlarıyla  herkesi heyecana sürükleyen Batman & Superman: Adaletin Şafağı filmi 25 Mart’ta vizyona girerek seyirciyle buluştu. 25 Mart- 24 Nisan tarihleri arasında bu heyecana ortak olmak isteyen her yaştan ziyaretçi için Zorlu AVM bir dizi etkinlik düzenliyor. Ailenizle beraber bu etkinliğe katılarak filmi en gerçekçi halleriyle yaşayabilirsiniz.

Çocuk, yetişkin ve sergi alanından oluşan etkinlik bölümlerinde ziyaretçiler, ”Senin masken hangisi?”aktivitesi ile Batman, Superman ve Wonderwoman aksesuarlarından birini seçerek kendilerini fotoğraflayabilecekler. Fotoğraflar aynı zamanda sosyal medya hesaplarında paylaşılabilmesi özelliği sayesinde ziyaretçiler, gerçek ortamı sanal ortama taşıyabilecek.

Film karakterleri, Batman & Superman’in en belirgin süper kahraman özelliğini katılımcılar da deneyimleyebilecek. Katılımcılar:

  • Batman’in ünlü arabası Batmobile’e binip yarışabilir,
  • ”Eye tracker” ile Superman gibi gözleri ile şehirdeki suçluları yok edebilir,
  • Gotham şehrindeki kollara takılan özel sensörle Bat Mobile ve Superman Drone’u kullanabilir
  • Air Gun oyunuyla eğlenebilir.

Batman & Superman’in Çocuklar için Sunduğu Renkli Dünya

Batman v Superman’in çocuklar için sunduğu renkli dünyada kostümler, süper güçler ve süper güçlerin dövmeleri yer alıyor. Çocuklar, kostümlerini kendileri tasarlayabilecekler. Wonderwoman’nın tacı, Batman’in maskesi ya da Superman’nin göğüs logosu olarak üç farklı seçenekteki kostümler çocukların ellerinde şekillenecek. Tasarlanan kostümler Batman & Superman: Adaletin Şafağında filminin hatırası olarak çocuklarda kalacak. Süper kahramanların süper güç kontrolü ile kendi süper güçlerini keşfedecek olan çocuklar ”Air Gun” ile Gotham şehrindeki hedefleri vurabilecek. Bunların yanı sıra isteğe bağlı olarak çocuklara özel hazırlanmış şablonlardan oluşan rengarenk kahramanlı geçici dövmeler de yaptırabilirsiniz.

Batman & Superman’ a Özel Sergi

360 derece gezilebilir sergi alanında süper kahramanların kostümleri, özel film sahneleri ve fotoğrafları, tasarım- sanat, figür ve aksesuar sergisi yer alacak. Sergi alanında bulunan Dönüşüm Zamanı oyunu ile ziyaretçiler Batman, Superman, Wonderwoman gibi filmin sevilen karakterlerine dönüşebilecek.

Etkinlikler:

  • 25 Mart-12 Nisan, sergi ise 25 Mart-24 Nisan tarih aralığında,
  • Cuma, Cumartesi 12:00-20:00 diğer günler ise 12:00-19:00 saatleri arasında gerçekleşecektir.