Çocuklar-için-Eğlence-Merkezi-Discovery-Museum-İstanbul-OKO-Gorsel-2

Çocuklar için Eğlence Merkezi: Discovery Museum İstanbul

Discovery Museum İstanbul, 15 eğlenceli bölüm ve birden fazla oyun seçeneğiyle çocukları yepyeni bir dünyada buluşturuyor. Her yaş grubuna uygun oyun alanları, çocuklara farklı ve eğlenceli bir dünyanın kapısını aralıyor. Oyun dünyasında dinazor kazılarıyla dinazorları keşfederken, garage bölümünde araba deneyimi yaşayabileceğiniz gibi veteriner bölümünde hayvanların bakımını öğrenirken, tiyatroda sahne oyunları sergileyerek özgüven duygusunu yaşayabilirsiniz. Çocuklar için eğlence merkezi Discovery Museum İstanbul‘ da, ebeveynler keyifli vakit geçirirken, çocuklar sosyal becerilerini geliştirebilir ve arkadaşlık ilişkisi kurabilir.

Discovery Museum’ da Neler Yapılabilir?

Çocuklar-için-Eğlence-Merkezi-Discovery-Museum-İstanbul-OKO-1

1.Günlük Aktiviteler

Belirli oyun alanlarının dışında, planlanan gün ve saatlerde eğlenceli, öğretici ve yaratıcı sanat derslerine katılabilirsiniz. Burada çocuklar malzeme kullanımını öğrenerek, yaratıcılıklarını keşfedebilir. Günlük aktiviteler Origami, Mandala, Boyama ve Kukla Yapımı gibi çocukların seveceği ve  performanslarını gösterebileceği şekilde planlanır.

Çocuklar-için-Eğlence-Merkezi-Discovery-Museum-İstanbul-OKO-3

2.Sanat Atölyeleri

Sanat Atölyeleri, çocukların el ve göz becerilerini geliştirmeyi hedeflemektedir. Çocuklar burada deneyerek öğrenmeyi gerçekleştirebilir. Atölye çalışmaları kas gelişimine etki edecek düzeydedir. Çocukların dahil olduğu eğlenceli proje yaratımı, onların becerilerini arttırmalarına olanak sağlar. Çocuklar, yaratarak öğrenmenin kalıcılığını deneyimleyebilir. Atölye projelerinden olan 3 boyutlu hayvan yapımı, çocukları 3 boyutlu düşünmeye yönelticidir. Atölyeler sayesinde çocuklar duygusal ve ruhsal zekasını geliştirerek, keşfetmenin zevkini yaşayabilirler.

Çocuklar-için-Eğlence-Merkezi-Discovery-Museum-İstanbul-OKO-43. Doğum Günü Organizasyonları

Doğum günü organizasyonları, ebeveynlerin doğum günü partisi uğraşından kurtarır. Çocukların doğum günlerinin daha eğlenceli olabilmesi için burada sihirbaz gösterisi, tiyatro ve karaoke yapılabileceği bir parti odası yer almaktadır.

Discovery Museum, çocuklara yeni bilgiler öğreterek, kendilerini geliştirebilecekleri, elektronik ortamdan uzak bir dünya sunar. Çocukların hikayeler yaratarak yaşamalarına fırsat yaratan oyun alanları, unutulmaz zamanlar yaşanmasına katkı sağlar. Yepyeni eğlenceli anlayışıyla fayda sağlayacak olan oyun dünyası, kuşkusuz ebeveynlerin beklentisini karşılayacaktır.