creativas-faashion-design-studio-game

CREATIVAS™ FASHION DESIGN STUDIO OYUN TANITIM | IOS, ANDROID APP

Moda tasarıma meraklı kız çocuklarına hitap eden oyun: CREATIVAS™ FASHION DESIGN STUDIO’!

Oyunda seviye seviye moda tasarım dersleri bulunuyor. Oyunda her derse ait çizimler bulunuyor. Bu çizimler oyunu oynayan kişi tarafından maille gönderilerek çıktısı alınması gerekiyor. Her derse ait çıktılara oyunda gösterildiği üzere hayal gücü de kullanılarak çizim, boyama vs. görevler yerine getiriliyor. Görevler yerine getirildikten sonra oyun içerisinde kağıdın fotoğrafı çekiliyor. Bu şekilde dersler gittikçe zorlaşarak oyun devam ediyor. Oyunu birden fazla farklı kullanıcı da oynayabiliyor. Oyun, ücretsiz bir şekilde indiriliyor.

Okul öncesi kız çocuklarına hitap eden bu oyun, eğitici ve öğretici bir güdü taşımıyor. Günlük hayatlarına doğru alışkanlıklar kazanmaları ya da okula hazırlık gibi konularla pek örtüşmüyor. Daha çok renkli animasyonlarla ve uygulamaya farklılık getirerek klasik kıyafet giydirme oyununa reellik katmaya çalışılıyor.

Oyun; okul öncesi çocukların zekalarını geliştirmesinden ve eğitici bir nitelik taşımasından ziyade daha çok modaya meraklı kız çocuklarının eğlenceli vakit geçirmesini sağlıyor.

Oyunu App Store ve Google Play‘den indirebilirsiniz.

Geliştirici CreativasFashionDesignStudio
Fiyat Free
Oyun Web Sitesi http://www.thecreativas.com
Kategori Eğitim
Boyut 216 MB
Yaş Sınırı +3
Platformlar iOS, Android
Uygulama İkonu creativas-fashion-design-studio-game-icon