faces-imake-premium

FACES IMAKE – PREMIUM OYUN TANITIM | IOS, AMAZON APP

Okul öncesi çocukların yaratıcılıklarını geliştirerek eğlenceli vakit geçirebilecekleri bir oyun: FACES IMAKE – PREMIUM!

Oyuna başlarken öncelikle birçok çerçeve seçeneği arasından biri seçiliyor. Arka plan için oyundaki seçeneklerin dışında cihazdaki fotoğraflardan biri de seçilebiliyor. Oyunda meyve-sebze gibi yiyecekler, müzik aletleri, oyuncaklar, şekerler, okul eşyaları gibi birçok farklı kategoriden oluşan nesneler seçilerek; kaş, göz, ağız, diş, burun, saç çiziliyor. Sonuç olarak değişik araç-gereç ve yiyeceklerden oluşmuş eğlenceli bir görüntü ortaya çıkıyor. Bu görüntü cihaza kaydedilebiliyor.

Oyunda çocuklar nesnelerin fotoğraflarını kullanarak kolajlar oluştururken; müzik aletlerinin, okul araç-gereçlerinin, yiyecek-içeceklerin; şekilleri, renkleri ve görüntüleri hakkında bilgi sahibi olabiliyorlar.

Oyun; çocukların sağ beyninin yaratıcılık yeteneklerini geliştirirken farkındalıklarını da arttırıyor. Herhangi bir süre kısıtlaması olmadığı ve yarış halinde olmadıkları için çocuklar özgürce kendilerini ifade edebiliyorlar.

”Parents’ Choice Gold Award 2010” ödülüne sahip olan oyun 800.000’den fazla indirilmiş. Aynı zamanda oyun; engelli çocuklar için sezgisel bir araç olarak kabul ediliyor.

Oyunu App Store, Amazon‘dan indirebilirsiniz.

Geliştirici FacesImakePremium
Fiyat 5,29 tl
Oyun Web Sitesi http://www.imaginemachine.com
Kategori Eğitim
Boyut 28,7 MB
Yaş Sınırı +3
Platformlar iOS, Amazon
Uygulama İkonu faces-imake-premium-icon