farm-animals-activity-book-game-oyun

FARM ANIMALS – ACTIVITY BOOK OYUN TANITIM | IOS APP

Çocuklara hayvanlar hakkında bilgi edindiren aynı zamanda hafızalarını güçlendiren oyun: FARM ANIMALS – ACTIVITY BOOK!

Okul öncesi çocuklar için üretilen App’ler alanında 2013’te en iyi App olma ödülü kazanan oyun aynı zamanda 70 ülkede de en iyi çocuk App’leri arasında da ilk 10’da yer alıyor.

Oyun içerisinde 14 tane, çeşitli hayvanların bulunduğu grafikler mevcut. Bu grafikler çeşitli boyama araçlarıyla 50 renk arasından seçim yapılarak boyanabiliyor. Ayrıca bireysel çizimler için de boş sayfa bulunması çocukların yaratıcılıklarını geliştirmesinde yardımcı oluyor. Oyun gayet basit ve bilgi verici. Boyama ve çizim yaparak çocukların hem eğlenmesini hem de ince motorun gelişmesini sağlıyor. 15’ten fazla dilde hayvan isimleri de yer alıyor. Gerçek hayvan sesleriyle çocukların hayvan bilgisini arttırıyor. Oyun içerisinde yapılan son 5 adımı geri alma özelliği olması, çocukların düzeltme yetenekleri gelişiyor. Hayvanları eşleştirme oyunu kısmında ise çocukların hafızasını güçlendiriyor.

Çocukların hayvanlar hakkında hem görsel hem de işitsel olarak bilgi edinmesini sağlamakla beraber, eşleştirme oyunlarıyla da hem eğlendiriyor hem de hafızalarını güçlendiriyor.

Oyunu App Store‘dan indirebilirsiniz.

Geliştirici FarmAnimals
Fiyat 5,29 tl
Oyun Web Sitesi http://bravetomatoes.com/?appstore=Farm%20Animals
Kategori Eğitim
Boyut 19,4 MB
Yaş Sınırı +5
Platformlar iOS
Uygulama İkonu farm-animals-activity-books-app-game