explain_everything_kapak

Explain Everything Uygulama Tanıtım | iOS App, Android

Herşeyi Açıkla! Hemen hemen her şeyi yorumlamayı, açıklamayı, hareketlendirmeyi, aktarmayı sağlayan, interaktif sunum hazırlamaya yönelik bir beyaz tahta uygulaması olarak karşımızda.

Dünya çapında ”en iyi eğitim uygulamalarından” biri olan Explain Everything, satın alındıktan sonra kullanım için herhangi bir üyelik istemiyor. Slaytlar hazırlamak, çizim yapmak ya da sunumunuza şekil ve metinler eklemeyi son derece basitleştirmiş, oldukça kullanıcı dostu bir uygulama. Açıklamak veya sunmak istediğiniz her türlü içeriğinizi, ekranda döndürebilir, hareket ettirebilir, boyutunu değiştirebilir ve çoğaltıp kilitleyebilirsiniz.

Öğretmenler ve öğrenciler tarafından bir çok saygın eğitim kurumunda oldukça yaygın kullanılan uygulamada, interaktif çalışma ve aktarma kolaylığı sağlamasıyla, her geçen gün daha da yaygınlaşıyor.

Yapılan çalışmayı otomatik kaydetme özelliği sayesinde, ”genç kullanıcılar” için çalışmayı unutma ya da kaybetme gibi bir durum söz konusu olmuyor. Oyunda ayrıca, ilerledikçe düzenli olarak yeni etiketlere de ulaşılabiliyor. Google Drive gibi daha bir çok dosya stoklama ve paylaşım platformlarıyla da entegre olması, kullanımını basitleştiriyor.

Eğitim alanında, titiz yapısı ve profesyonel seçenekleriyle büyük bir boşluğu dolduruyor. Türkçe dil seçeneği olması da diğer bir artısı.

Oyunu App Store ve Google Play Store‘ dan  indirebilirsiniz.

 

Geliştirici Explain Everything
Fiyat 10,49 TL
Oyun Web Sitesi http://explaineverything.com/
Kategori Eğitim
Boyut 73,6 MB
Yaş Sınırı +13
Platformlar iOS, Android
Uygulama İkonu