easy_studio

Easy Studio, Animasyona Giriş Oyun Tanıtım | iOS App

Les Trois Elles’in 8 yaş ve üzeri çocuklar için geliştirdiği kendi çizgi filmini yaratma, onlara animasyon ekleme ve paylaşmaya dayalı oyunu.

Çizgi filminizi yaratmak için onlarca şekil, renk ve şablon bulunuyor. Bu zevkli macerada, oyuna hokkabaz bir aslan, konuşan 6 gözlü bir canavar yol arkadaşlığı yapıyor. Komik şekiller, parlak renkler vasıtasıyla, hayal gücünüzle sınırlı her türlü prodüksiyon yapmaya imkan sağlayan oyunda mikrofon, klavye veya önceden kaydedilmiş sesleri kullanarak şarkı-efekt eklemek de mümkün.

Öğretmenler tarafından tasarlanan Easy Studio Animasyona Giriş Oyunu, kavramsal becerileri geliştirmede görme, duyma ve işitme yetilerinin eş zamanlı kullanımı konusunda iddialı. Aynı zamanda Parent’s Choice Foundation ve Common Sense Media tarafından da ödüllere layık görülmüş bir oyun olması, onu ebeveynler arasında çok tercih edilen eğitici bir uygulama yapıyor.

Oyunda genel pedagojik gelişimi açısından faydalı hatta oldukça da başarılı. Sadece, ses ekleme opsiyonlarının içinde ”gaz çıkarma efekti” seçeneği çocuklar arasından nahoş durumlara yol açabilir.

Oyunu App Store‘da indirebilirsiniz.

Geliştirici Edoki
Fiyat 3,99 USD
Oyun Web Sitesi http://edoki.net/apps/easy-studio/
Kategori Eğitim
Boyut 48,7  MB
Yaş Sınırı +8
Platformlar iOS
Uygulama İkonu easy_studio_icon