The Human Body By Tinybop Oyun Tanıtım

The Human Body by Tinybop Oyun Tanıtım | iOS App

The Human Body by Tinybop vücut sistemimizin çalışma şeklini anlatmak için yapılmış animasyonlu eğitici bir oyun. AppStore’da her ne kadar 4 yaş ve üstü çocukların oynaması uygun görülmüş olsa da genel olarak 7 yaş ve üstü çocukların oynaması daha kabul edilebilir olarak tartışılıyor.

6 ayrı katmanlı bölümde duyularımızın çalışma şekli ve organlarımız interaktif ve eğlenceli animasyonlara sahip bir şekilde anlatılmaya çalışılıyor. Oyunda yazılı ve sesli bir yönlendirme yok ve çocuklar serbest çağrışımla ilerleyebiliyor. Yine de oyunun kullanıma dair geliştirici Tinybop, oyundan kazanabilinecek etkiyi artırmak için çeşitli dillerde bir rehber hazırlamış.

The Human Body by Tinybop‘ta çocuklar sindirim sistemi, sinir sistemi, solunum sistemi, kemikler ve kan dolaşım sistemi mekanizmalarının nasıl işlediğini öğrenebiliyor. Mesela bir sivrisinek ısırığının sinir sistemini nasıl etkilediğini ve beyne nasıl sinyaller gönderdiğini animasyonlu bir şekilde görebiliyorsunuz.

Çok fazla görsel ve animasyon olduğu için oyun hacim olarak biraz büyük.

Oyunda uygulama içi satın alma sonrasında üreme sistemi de ortaya çıkıyor. Burada vajina ve penis kelimeleri etiket olarak görülüyor. Ayrıca bağırsaklar anlatılırken gaz çıkarmadan da bahsediliyor.

Uygulamayı App Store’dan indirebilirsiniz.

Geliştirici Tinybop
Fiyat 3,99 USD
Oyun Web Sitesi http://tinybop.com/apps/the-human-body
Kategori Eğitim
Boyut 476 MB
Yaş Sınırı +7
Platformlar iOS
Uygulama İkonu the-human-body-by-tinybop-app-ikon