birthday_party

Pinkfong Birthday Party, Çocuklara Doğumgünü Heyecanı Yaşatacak

Doğum günü, çocuğun en mutlu olduğu zaman dilimidir. Senede bir kere de olsa çocuğun kendisini özel hissettiği bir gündür. Hayatlarımızın bir parçası haline gelen doğum günü kutlaması, çocuklar için çok anlam ifade ediyor. Çocuk, bu günde kendi partisini her zaman düzenleyemiyor olabilir. Bunu gören ve çocuklara kendi partilerini oluşturma fırsatı vermek isteyen geliştiriciler bir oyun geliştirmişler. Pinkfong Birthday Party, çocuklara kendi doğum günü partilerini oluşturma imkanı tanıyor.

Oyun, ilk olarak, oynayan çocuğun fotoğrafını talep ediyor. Karakterin yüzüne çocuk, kendi yüzünü ekleyebiliyor ve oyunda bizzat kendisini oynayabiliyor. Daha sonraki aşamalarda partiye uygun kıyafet giyinme, pasta yapma, balon şişirme, dans etme, oyun oynama, pasta kesme ve hediyeleri açma aşamalarını teker teker oynayıp eğlenceli dakikalar geçirebiliyor. Her aşamada birden çok durum olduğundan farklı farklı şeyler gerçekleştirilebiliyor. Farklı kıyafetler, farklı pastalar, farklı dans ve müzik gibi seçenekler çocuğun oyunu oynarken en üst derecede eğlenmesine imkan tanıyor.

Oyun, çocukların görsel zekalarını geliştirip, farklı düşünme becerisini kazandırabilmektedir. Ayrıca, doğum günü partisini kendisi hazırlayan çocuk sorumluluk duygusu da kazanabilecektir.

Ebeveynlere Tavsiye:

Oyun, arayüz ve karakter yapısı olarak çocukların düzeyine göre hiçbir olumsuzluk içermeyen bir oyundur. Fakat, oyun içi satın alma seçenekleri sorun oluşturabilir. Kısıtlı imkanların çocuğu oyundan soğutabileceği için oyunu tam sürüme etkinleştirebilirsiniz.

appstore AndroidMarketLarge

Konular
Dil ve Okuma-Yazma Öğrenimi
Fen/Doğa ve Bilim
Genel Kültür
Hobi
Matematik
Sanat
Kazanımlar
Düşünme, Yorumlama, Yargılama Becerileri Planlama
Kavramsal Beceri Yön, konum, eşleştirme, renk, şekil
Dikkat Belirli uyarıcıları arama
Hafıza
Öz Denetim/Otonomi  İnisiyatif alma
Sosyal-Duygusal Gelişim  Duygularının farkında olma
Değerler Eğitimi
Yaratıcılık
Teknik Beceriler
Değerlendirmeler
Olumlu Mesaj:
Korku & Şiddet:
Olumsuz Örnek Oluşturabilecek Davranışlar:
Tüketim:  Oyun içi yükseltme seçenekleri var.
Geliştirici Smart Study
Fiyat Ücretsiz
Oyun Web Sitesi https://about.pinkfong.com/en/
Kategori Eğlence
Boyut 40,6 MB
Yaş Sınırı 3 yaş üstü
Platformlar iOS, Android